מאמרים

כיצד משלבים עבודה וחיי משפחה? - חלק II

אם עסקתם בתחום של ריהוט משרדי והייתם יוצאים לשטח, עם חיי המשפחה החדשים תוכלו לספק ייעוץ אישי או שירות של לקוחות שיגיעו אליכם הביתה.
חיי המשפחה והתינוק יכולים להיות גם פתח מעולה להחלפת כיוון בקריירה, והתאמתה לאורח החיים החדש. ענף קידום האתרים, לדוגמא, צובר פופולריות רבה בשנים האחרונות והוא מאפשר להורים ובכלל עובדים במשק להתפרנס בכבוד דרך עבודה מהבית. תוכלו לקחת את אחד ממגוון קורסי ההכשרה הקיימים בתחום, ולהתחיל לספק שירותי כתיבת תוכן או קידום מהבית.
אחת מהאפשרויות השכיחות כיום היא חלוקת הנטל. סופו של עידן "המפרנס היחיד" הביא אימהות ברחבי העולם לצאת אל שוק העבודה במשרה חלקית, עד לשעות הצהריים. אחד משני ההורים יוכל לעבוד במשרה ארוכה יותר, בעוד שהשני יעבוד בשעות שהראשון בבית. חלוקת הנטל הזו אמורה להקל על המשפחה במובן הכלכלי, ואף להיטיב עם התינוק שיזכה ליחס חם משני ההורים.
כדי למקד את המשרה הטובה ביותר, מומלץ להחליט על סוג העבודה הרצויה – פרילנסר, משרה חלקית, או עבודה מהבית. מגוון משרות מסוגים אלה מתפרסמות מדי יום באתרי לוח דרושים ברחבי האינטרנט, וחלק אף מיועדות באופן ספציפי לאימהות או הורים אשר מעוניינים לשלב את העבודה עם חיי המשפחה. הדרך לשילוב נכון לא פשוטה, אולם בסופו של דבר האיזון הזה משתלם.

חזרה לחלק ראשון